Business Innovation Manager

Technologické centrum AV ČR je výzkumná organizace s významnými partnery a klienty z veřejné správy, výzkumných institucí a firemního sektoru, se silnou znalostní bází v oblasti financování výzkumu, technologických trendů, analytických a koncepčních studí pro výzkum a inovace a podpory rozvoje a komercializace inovací. Do týmu Oddělení rozvoje podnikání hledáme kolegu / kolegyni, člověka zapáleného pro inovace, s rozhledem, otevřeného, komunikativního a přátelského.

Business Innovation Manager

Business Innovation Manager (se zaměřením na Life Science – chemie, farmacie, medicína, životní prostředí) je člověk se zkušenostmi z firemního sektoru v oblasti mezinárodního obchodu a byznys developmentu, který se dobře orientuje v oblasti inovací zejména v přírodních vědách (obor preferujeme, odpovídající vysokoškolské vzdělání vyžadujeme).

Náš nový kolega / kolegyně bude respektovaným partnerem mladých ale i rozvinutějších českých technologických firem v oboru a portfolio těchto firem bude kultivovat a rozvíjet. Jeho úkolem bude tyto firmy aktivně vyhledávat, osobně je poznat, analyzovat jejich potřeby, hledat řešení a příležitosti, jak tyto firmy rozvíjet a posouvat dál v mezinárodním měřítku. Měřitelným výsledkem práce nového kolegy / kolegyně bude dosažení prokazatelného zlepšení výchozí pozice klienta na zahraničním trhu, nebo zajištění dosažení obchodní dohody mezi klientem a zahraničním partnerem. Součástí práce nového kolegy / kolegyně je také pečlivý reporting, podílet se bude také na PR aktivitách.

Práce, kterou nabízíme, je rozmanitá, nabitá setkáními se zajímavými lidmi, vyžaduje rozhled a chuť vzdělávat se. Pozice klade nároky na dobrou komunikaci, organizaci času, efektivní řízení portfolia klientů, budování dlouhodobých vztahů s klienty založených na důvěře a respektu, ale také strategické myšlení a kromě češtiny také dobrou angličtinu (či aktivní znalost dalších jazyků). Práce je spojena s návštěvami klientů (ŘP sk. B výhodou) a občasnými cestami do zahraničí. Sídlíme na dobře dostupném místě na Praze 6 v Podbabě ve vlastní budově, jsme také zvyklí částečně pracovat z domova.

Hledáme kolegu / kolegyni na plný pracovní úvazek, s nástupem co nejdříve (leden 2022).

Parametry spolupráce:

  • Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
  • Odpovídající mzdové podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání a podpora profesního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Příplatek na stravování
  • Mobil a notebook i pro soukromé účely
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu se nám ozvěte! Životopis a motivační dopis je naší podmínkou pro další kontakt s Vámi.

Na odpovědi zaslané do 17. 12. budeme reagovat do vánočních svátků, na pozdější odpovědi odepíšeme po Novém roce.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.