Technik/technička radiouhlíkové laboratoře pro projekt RAMSES

Ústav jaderné fyziky AV ČR, v. v. i. hledá uchazeče nebo uchazečku na místo:

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • práce s PC (minimálně MS Office)
  • praxe v laboratoři výhodou
  • vzdělání v oboru chemie výhodou

Náplň práce:

  • zpracování vzorků pro analýzu 14C

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na dobu určitou
  • stabilitu veřejné výzkumné instituce
  • zkrácenou pracovní dobu (36 hod/týdně – při 100% úvazku)
  • pět týdnů dovolené + jeden týden dodatkové dovolené
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • možnost čerpání fondu FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
  • možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR

Mzda: 32 000,- Kč brutto

Místo výkonu práce: Praha 8, Řež u Prahy