Akademický/ká pracovník/ce AP1/AP2/AP3/AP4 – asistent-ka/odborný asistent-ka/docent-ka/profesor-ka pro Katedru organické a bioorganické chemie

Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

Požadavky:

• ukončené doktorské studium (Ph.D.) v oboru (bio)organická chemie, farmaceutická chemie nebo v příbuzném oboru (případně předpoklady pro brzké ukončení),
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • u cizinců alespoň základní znalost českého jazyka nebo ochota se česky učit,
  • publikační aktivita v oboru (bio)organické chemie,
  • předpoklady pro další pedagogickou a výzkumnou činnost v oboru (bio)organická chemie,
  • schopnost samostatné i týmové práce.

Od úspěšného kandidáta se očekává, že bude získávat externí finanční prostředky na výzkum v oblasti (bio)organické chemie a pomáhat organizovat výzkum ve svých odborných oblastech. Kromě výzkumu bude tento pracovník vyučovat příslušné předměty na pregraduální i postgraduální úrovni, bude se podílet na osvětové a servisní činnosti a přispívat k rozvoji distanční výuky.

• pracovní smlouvu na dobu určitou s výhledem převedení na dobu neurčitou (v souladu s Principy kariérního rozvoje na Univerzitě Karlově),
  • 8 týdnů dovolené za rok + až 5 dnů osobního rozvoje,
  • zvýhodněné volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky,
  • příspěvek na stravování a další příspěvky ze sociálního fondu (např. penzijní připojištění nebo soukromé životní pojištění, úroky z úvěru na bytové potřeby),
  • možnost využití služeb Dětské skupiny FAFÍK (dětská skupina zřízená při Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové),
  • ČSOB motivační program (balíček nadstandardních výhod pro všechny zaměstnance),
  • další benefity UK (slevy a výhody pro zaměstnance UK u externích subjektů).

Písemné přihlášky s motivačním dopisem, podrobným životopisem, přehledem praxe, kopií VŠ diplomu, příp. dokladu o získané vědecké a vědeckopedagogické hodnosti a souhlasu se zpracováním osobních údajů přijímá v písemné formě nebo prostřednictvím e-mailu Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta, Ing. Lenka Vlčková – tajemnice fakulty, Akademika Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové do 31. 5. 2022 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

S neformálními dotazy ohledně této pozice se můžete obracet na prof. Kateřinu Vávrovou, vedoucí Katedry organické a bioorganické chemie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Obálku označte slovy: „VŘ - akademický pracovník KOBCH“.

Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru.

Předpokládaný nástup: 1. 10. 2022, případně dohodou.

Přihláška, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů, je k dispozici ke stažení na webu fakulty: Výběrová řízení | Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy (cuni.cz).