Lektor/ka nebo odborný/á asistent/ka se zaměřením na pediatrické ošetřovatelství

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení 2 pracovních míst

• lektor/ka nebo odborný/á asistent/ka se zaměřením na pediatrické ošetřovatelství

Předpokládaný nástup:

• 1. září 2022 nebo dle dohody

Předpokládaný úvazek:

• 2 místa x 50 %  (pro každé pracovní místo)

Kvalifikační a další předpoklady:

• VŠ vzdělání II. stupně v ošetřovatelství nebo v příbuzném oboru;
  • registrovaná dětská sestra/všeobecná sestra;
  • klinická praxe v oboru (lektor/ka min. 5 let praxe);
  • doktorské vzdělání v oboru ošetřovatelství (pozice odborný asistent);
  • perspektiva zahájení doktorského studia v oboru do 1-2 let (pozice lektor);
  • perspektiva vědeckovýzkumné a publikační činnosti v oboru.

Jazyk, ve kterém bude výběrové řízení vedeno:

• český

Popis pracovního místa:

Lektor/ka se podílí na výuce v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně oponování a vedení závěrečných prací). Může se podílet na tvůrčí činnosti (umělecká činnost, výzkum, vývoj, inovace).

Odborný/á asistent/ka zajišťuje výuku v bakalářských a magisterských studijních programech (včetně vedení a oponování závěrečných prací) a podílí se na rozvoji těchto studijních programů. V případě schválení vědeckou radou fakulty se odborný asistent podílí na zajišťování doktorských studijních programů. Aktivně se podílí na tvůrčí činnosti (zejména formou samostatného řešení složitých výzkumných a vývojových úkolů, aktivní publikační činnosti v recenzovaných časopisech, popřípadě jinou formou publikačních výstupů podle požadavků oboru a v souladu s požadavky standardů tvůrčí činnosti na OU, aktivní účastí na vědeckých konferencích a odborných setkáních, aktivní prezentací výsledků tvůrčí činnosti). Dále se odborný asistent podílí na třetí roli univerzity zejména formou popularizace tvůrčí činnosti, na administrativě spojené s vykonávanou činností a na samosprávě univerzity.

• 8 týdnů dovolené
  • možnost práce z domova
  • 5 dnů volna k léčení
  • příspěvek na stravování (v případě úvazku od 70 %)
  • TEP – sportovní aktivity pro zaměstnance

Přihlášky, doložené doklady o dosažené kvalifikaci, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů (ke stažení na www.osu.cz), strukturovaným profesním životopisem a přehledem publikační činnosti, zasílejte do 25. 5. 2022 na adresu personálního oddělení Lékařské fakulty Ostravské univerzity, Syllabova 19, 703 00 Ostrava 3 nebo na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.