Bioinformatik a softwarový vývojář

Loschmidtovy laboratoře na Masarykově univerzitě a Fakultní nemocnici u sv. Anny vyvíjejí webový software pro komunitu bioinformatiků a proteinových inženýrů. V této doméně jsme světoví lídři - naše webové nástroje používají tisíce vědců, inženýrů a lékařů ve více než 150 zemích světa. Nástroje umožňují výpočetní návrh optimalizovaných proteinů pro biomedicínské, biotechnologické a environmentální aplikace. Řešíme vědecké projekty s hlubokým smyslem a využíváme softwarové nástroje k boji s Alzheimerovou chorobou, mozkovou mrtvicí a rakovinou.

Na pozici budete

• řídit návrh architektury a volby technologií
  • vést softwarové projekty v oblasti strukturní bioinformatiky
  • podílet se na návrhu komplexních workflow, algoritmů a uživatelských rozhraní