Postdoktorand – Oddělení vývojové biologie

Volná pracovní pozice „Postdoktorand“ – Oddělení vývojové biologie

Ústav experimentální medicíny AV ČR v. v. i. hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Postdoktoranda pro Oddělení vývojové biologie.

Náplň práce:

• podíl na výzkumu genetické regulace zárodečného vývoje se zaměřením na kraniofaciální vývoj a roli periferního nervového systému v buněčné signalizaci během embryogeneze
  • práce se zvířaty (myš domácí)
  • metody molekulární biologie
  • moderní mikroskopické techniky

Naše požadavky:

• vysokoškolské vzdělání biologického směru (titul Ph.D.)
  • nadšení pro výzkumnou práci
  • zkušenost s metodami molekulární biologie
  • aktivní znalost anglického jazyka

• plný úvazek
  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v akademickém prostředí v mezinárodní výzkumné skupině
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost zahraniční stáže
  • vstřícnost vůči všem věkovým skupinám
  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna při plném úvazku
  • stravenkový paušál
  • dostupnost areálové školky
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení

Termín nástupu: ihned

Místo pracoviště: Praha 4 – Krč

Více informací o Ústavu experimentální medicíny na https://iem.cas.cz/vyzkum/oddeleni/oddeleni-vyvojove-biologie/

Přihlášky do výběrového řízení spolu se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. si vyhrazuje právo pozvat k osobnímu pohovoru či on-line pohovoru pouze vybrané kandidáty i právo žádného z kandidátů nevybrat.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do Ústavu experimentální medicíny AV ČR, v. v. i. dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.