Technický pracovník v oblasti chemie materiálů

Ředitel Českého institutu výzkumu a pokročilých technologií (CATRIN) Univerzity Palackého v Olomouci vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

Technický pracovník v oblasti chemie materiálů

rozsah úvazku: 1,0 nebo dle dohody
termín nástupu: 1. 8. 2022 nebo dle dohody
místo výkonu práce: Olomouc

pracovní náplň:

• technická podpora pro syntézu materiálů a testování/charakterizaci
  • úzká spolupráce se zkušenými členy týmu
  • příprava reportů a sestavování grafů na základě získaných dat

Činnost technického pracovníka je zaměřena na syntézu materiálů spojujících deriváty grafenu a MXenu pro aplikace při ukládání energie, jako jsou baterie a superkondenzátory. Zaměstnanec bude součástí zkušeného mezinárodního týmu s nejmodernějším vybavením.

kvalifikační požadavky:

• bakalářský nebo magisterský titul v jednom z následujících oborů: chemie, materiálové vědy, chemické inženýrství a příbuzné obory
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2

požadované doklady:

• strukturovaný životopis včetně popisu aktuálního zaměření uchazeče

co nabízíme:

• motivační mzdové podmínky
  • zázemí jednoho z největších zaměstnavatelů v Olomouckém kraji
  • příležitosti k odbornému i osobnímu rozvoji
  • 30 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a řadu dalších zaměstnaneckých benefitů

Přihlášku s motivačním dopisem, seznamem publikací a  strukturovaným životopisem včetně popisu aktuálního zaměření uchazeče zasílejte nejpozději do 20. 07. 2022 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vybraní uchazeči budou pozváni na přijímací pohovor, který proběhne v anglickém jazyce.

Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je 20. 07. 2022.

Vypisovatel výběrového řízení si vyhrazuje právo prodloužit termín podání přihlášek do výběrového řízení nebo výběrové řízení zrušit bez udání důvodu, případně pracovní místo neobsadit žádným uchazečem.
Univerzita Palackého v Olomouci zpracovává osobní údaje uchazeče o zaměstnání podle nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), a to jako správce osobních údajů. Více informací na: www.upol.cz/univerzita/ochrana-osobnich-udaju