AKADEMICKÝ PRACOVNÍK / AKADEMICKÁ PRACOVNICE PRO KATEDRU MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE A PR

Děkan Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa akademického pracovníka / akademické pracovnice pro Katedřu marketingové komunikace a Public Relations Institutu komunikačních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Náplň práce:

• výuka v oboru marketingová a strategické komunikace a public relations
  • významný podíl spolupráce na organizačním chodu katedry a společných projektech
  • tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti katedry
  • vlastní grantová a výzkumná činnost na vysoké úrovni s přesahem do zahraničí
  • působení v komisích, vedení studentů a posuzování studentských prací

Požadujeme:

• ukončené vysokoškolské vzdělání s akademickou hodností Ph.D.
  • kvalitní samostatnou výzkumnou a grantovou činnost s doložením publikovaných výsledků
  • výbornou znalost angličtiny a češtiny (výuka v českém jazyce je podmínkou)

• pracovní úvazek ve výši 1,0 (to jest 40 hodin týdně) na dva roky s možností prodloužení
  • předpokládaný nástup 1. 10. 2022
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis včetně přehledu publikační činnosti
  • kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • motivační dopis s představou o zapojení do výuky a tvůrčí činnosti na katedře

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 2. 9. 2022 na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to s označením „AP pro KMKPR na IKSŽ“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.