Laborant/ka

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

Laborant/ka

Náplň práce:

  • Zpracování vzorků v laboratoři – extrakce nukleových kyselin, konvenční a real-time PCR, kultivace na buněčných liniích.

  • Péče o ryby v recirkulačních systémech.

  • Technické zajištění experimentů.

  • Odběry vzorků v terénu.

  • Vedení agendy spojené s provozem laboratoře a prováděním pokusů.

  • Zajišťování nákupu laboratorního materiálu a ochranných pomůcek pro potřeby laboratoře.

  • Zabezpečování údržby používaných přístrojů a zařízení.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání v oboru veterinární medicína, molekulární biologie, chemie, zemědělství, případně v jiném biologicky orientovaném oboru.

  • Pracovní zkušenosti na pozici laboratorního technika či odborného pracovníka výhodou.

  • Zkušenosti s molekulárně-biologickými metodami nebo s kultivací buněčných linií výhodou.

  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem.

  • Komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem.

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka.

  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci zaměřenou na diagnostiku chorob ryb.

  • Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty.

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy).

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, „sick days“, stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: 1. 10. 2020 Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 22 500 – 30 000,- Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU)

Místo výkonu práce: FROV JU, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Laboratoř vodní toxikologie a ichtyopatologie, Zátiší 728, 389 01 Vodňany

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista