Laborant/ka

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod

přijme pracovníka na pozici

LABORANT/KA

Náplň práce:

  • Činnosti spojené se zajištěním chodu laboratoře – doplňování spotřebního materiálu pro chod laboratoře a analýzy, evidence standardů, příprava standardních roztoků, příprava mobilních fází pro LC/MS apod.;
  • Provádění odběrů vzorků a jejich příprava k analýzám;
  • Zabezpečování zpracování prvotních výsledků do tabulek a grafů a technická pomoc při přípravě dílčích/závěrečných zpráv a publikací;
  • Vedení agendy spojené s provozem laboratoře, včetně potřebných administrativních úkonů;
  • Zajišťování nákupu laboratorního materiálu a ochranných pomůcek pro potřeby laboratoře;
  • Zabezpečování údržby používaných přístrojů a zařízení;
  • Participace na zabezpečení laboratorních experimentů.

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání získané v rámci chemického, biochemického či molekulárně biologického oboru;

  • Pracovní zkušenosti na pozici laboratorního technika či odborného pracovníka;

  • Praxe s přípravou vzorků pro LC/MS výhodou;

  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem;

  • Komunikativnost, smysl pro týmovou práci, samostatnost, systematičnost, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem;

  • Možnost práce přesčas při výjezdech a sezónních experimentech;

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;

  • Dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

  • Získání pracovních zkušeností v oblasti provozu chemické analytické laboratoře;

  • Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;

  • Příjemné pracovní prostředí ve zrekonstruovaných prostorách fakulty;

  • Možnost osobního i profesního rozvoje (jazykové a zaměstnanecké kurzy);

  • Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné mobilní volání;

  • či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití).

Uvažovaný nástup: březen 2020

Pracovní úvazek: 1,0 Mzda: 22 500 – 30 000 Kč měsíčně (dle Mzdového předpisu JU). Místo výkonu práce: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Fakulta rybářství a ochrany vod, Výzkumný ústav rybářský a hydrobiologický, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany

Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista