Vedoucí Katedry bezpečnostních studií

Děkanka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa na pozici vedoucí / vedoucího Katedry bezpečnostních studií na Institutu politologických studií Fakulty sociální věd Univerzita Karlova.

Požadavky:

• akademická nebo vědecká hodnost (docent, Ph.D., resp. ekvivalent v oboru a vyšší)
  • pedagogická a vědecká praxe v příslušném oboru, odpovídající publikační a tvůrčí činnost
  • zkušenost s vedením pracovního kolektivu
  • znalost anglického jazyka
  • znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího

• pracovní úvazek ve výši 1,0 (tj. 40 hod/týden)
  • předpokládaný nástup 1. 2. 2022
  • pracovní náplň: tvůrčí aplikace výsledků vědecko-výzkumné činnosti do pedagogické činnosti, vedení studentů doktorského studijního programu, vedení specializovaných přednášek a seminářů, působení v komisích, oponentní posuzování doktorských a habilitačních prací, expertizní činnost na národní a mezinárodní úrovni

Písemná přihláška musí obsahovat:

• akademický životopis vč. personální bibliografie
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • koncepci rozvoje katedry pro období 2022-2026, jejíž součástí bude především koncepce pedagogické a výzkumné činnosti a výhled rozvoje v personální oblasti

Zájemci mohou své přihlášky posílat do 1. 12. 2021 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo do podatelny FSV na adrese Fakulta sociálních věd Univerzita Karlova, personální oddělení, Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, a to v obou případech s označením „Vedoucí Katedry bezpečnostních studií IPS“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.