Konference zaměřená na osobní rozvoj vysokoškoláků zve na přednášky i workshopy

Konferenci pro studující vysokých škol zaměřenou na osobní rozvoj pořádají 7. května 2022 na pražském ČVUT dobrovolnická platforma Rise@Shine a portál CareerMarket. Na příchozí čekají bloky přednášek, workshopy, koučink a interaktivní infomarket. 

Program začíná v 10 hodin a potrvá do odpoledne. Hlavním tématem bude rozvoj dovedností a kompetencí, využitelných při hledání pracovního místa prostřednictvím stáží. 

Na akci je potřeba se přihlásit a uhradit vstupné. Kdo se nestihne přihlásit předem, může vše vyřešit i na místě.

„Hlavní myšlenkou setkávání na kariérových veletrzích a před prázdninami je osobní zkušenost. Právě ta, získaná během stáže či práce na zajímavém projektu, je krokem, který vede k plnění pracovního snu. Víme vůbec, jaké sny máme?“ komentují akci pořadatelé.

Spíkry na konferenci budounapříklad teraupeut a autor knihy DigiDetox Matěj Krejčí, startupista a mentor Petr Mandík, editorka a produkční podcastů Vinohradská 12 a posléze 5:59 na Seznam Zprávách Bára Sochorová, nebo zakladatel platformy Hedepy Lukáš Krčil. 

Na zájemce a zájemkyně čekají tři aktivní workshopy, individuální kariérové poradenství, konzultace s osobními kouči, ale i třeba možnost vyměňovat si motivační knížky.